شرکت تولیدی آسایش شمال

تاریخچه فعالیت شرکت آسایش شمال

شرکت تجارتی جاوید هاشمی یکی از بزرگترین عرضه کنندگان قالین و فرش در افغانستان، با به کارگیری تجربیات چندین ساله خود در عرصه تجارت در ولایات شمالی افغانستان، با شعار حمایت از تولیدات داخلی و اشتغال زایی، با احداث و راه اندازی کارخانه تولید قیر و ایزوگام با نام تجاری ایزوگام گلبام شمال در سال 1390 زمینة اشتغال بیش از 70 نفر به طور مستقیم و غیر مستقیم را فراهم نمود.

در سال 1394 اقدام به تاسیس کارخانه تولید قالین ماشینی با نام شرکت تولید قالین آسایش شمال نمود که زمینه ی اشتغال بیش از یکصد نفر را به طور مستقیم و غیر مستقیم با ظرفیت تولید سالانه 600000 متر مربع قالین در سال، در ولایت باستانی بلخ فراهم نمود.

شرکت تولید قالین آسایش شمال با توجه به کیفیت بسیار مطلوب آن، خیلی زود جایگاه خود را در بازار تثبیت نموده و علاوه بر دارا بودن بیش از سیصد مشتری عمده در ولایات شمالی افغانستان (بلخ، جوزجان، سرپل، فاریاب، تخار، قندوز، بغلان و بدخشان)، در تلاش برای حضور در بازارهای سرتاسر افغانستان و بعد از آن تصاحب سهم در بازارهای بین المللی است.

حضور مستقیم در بازار و در نظر داشت سلایق و نظرات مصرف کننده یکی از عوامل موفقیت شرکت را تشکیل می دهد. عامل دیگر موفقیت قالین آسایش شمال را وفاداری، صمیمیت و تلاش نظام مند کارکنان، خوش حسابی با مشتریان و عرضه کنندگان مواد اولیه و تمامی طرف حسابهای تجاری شرکت تشکیل میدهد.

قالین آسایش شمال، با استفاده از با کیفیت ترین مواد اولیه ی موجود، به ارائه محصول با کیفیت و مشتری مداری پایبند بوده و در این راه استوار ایستاده است
.از نظر ما خوش نامی و محبوبیت برند قالین آسایش شمال به دلیل مشتری مداری و استانداردهای بالای کیفیت و نیز نوآوری در طراحی و رنگ آمیزی می باشد.

تعهد ما

شرکت آسایش شمال متعهد است تا:

 هدف اصلی را تامین نظریات و افزایش رضایت مشتریان خود با رعایت قوانین و ارزشها بداند.

محیطی مناسب در داخل سازمان جهت اجرای اهداف کلان خود ایجاد نماید.

با تجزیه و تحلیل نقاط قوت و ضعف و فرصت ها و تهدیدهای درونی و بیرونی سازمان و شناسایی آنها، بهره وری، اثر بخشی و کارآیی سازمان را افزایش دهد.

تصمیم گیری ها بر اساس کار جمعی، کارشناسی، واقعیات، تحلیل داده ها و اطلاعات انجام گیرد.

روابط متقابل سودمندی با عرضه کنندگان خود داشته و از هیچگونه همکاری و مساعدتی با آنان جهت تعامل بیشتر دریغ ننماید و از تجارب موفق سایر شرکت ها استفاده نماید.

در تمامی فعالیت های فوق، شرکت قالین آسایش شمال اهمیت نام و نشان تجاری خود را به عنوان یک برند برتر تثبیت شده در بازار قدر می شناسد و بر آن تاکید می نماید.

قالین آسایش شمال حاصل یک عمر تجربه

The carpet of Asayesh e Shamal is the result of a lifetime of experience